Müügitingimused

Kliendiga sõlmitakse kirjalik broneerimiskokkulepe (1500 €), mis kehtib kuni 3 nädalat võlaõigusliku müügilepingu sõlmimiseni.

Võlaõiguslik leping

Kliendiga sõlmitakse notariaalne võlaõiguslik müügileping, milles lepitakse kokku kõik tehingu detailid. Võlaõigusliku lepingu eelduseks on Ostja tasutud 15 % ostu-müügi hinnast.

Asjaõiguslik leping

Korterelamu valmib september 2017 ja siis sõlmitakse notariaalne asjaõiguslik leping. Ostja tasub ülejäänud osa ostu-müügihinnast ning toimub korteri omandiõiguse üleminek.

Lepingu hinnas sisaldub

  • Korteri valmidus vastavalt projektdokumentatsioonile.
  • Tasu tehnovõrkude rajamise ja liitumise eest (küte, elekter, vesi ja kanalisatsioon).
  • Andme-, telefoni- ja valvesidevalmidus.
  • Määratud panipaik.

Lepingu hinnas ei sisaldu

  • Müügilepingu sõlmimisega seotud notaritasud ja riigilõivud (tasub ostja).
  • Siseviimistluspakett Premium  5000 €.
  • Andme-, telefoni- ja valvesidega liitumistasud.

NB! Kõik pildid ja graafilised materjalid on illustreerivad.

Nordecon AS privaatsuspoliitika

Küsige lisainfot

Aare Ruubel

+372 5303 5311

aare.ruubel@nordecon.com

Toomas Rell

+372 511 5633

toomas.rell@nordecon.com

Küsige laenupakkumist Swedbankist

Jekaterina Artjunina

Swedbank AS

Endla 45, 10615 Tallinn, Harjumaa

Tel: +3728887099

Fax: +3728884161

Näiteks võttes eluasemelaenu summas 30 000 eurot, fikseerimata laenuintressiga kokku 3,0% aastas, igakuiste tagasimaksetega laenuperioodiga 360 kuud ja lepingutasuga 300 eurot, on krediidi kulukuse esialgne määr 3,12% aastas, krediidi kogukulu 15 833,24 eurot ning krediidi tagastamiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma on 45 833,24 eurot.

Laenu tagatisvara peab olema kindlustatud kogu laenuperioodi vältel, kuid kindlustuskulude suurus sõltub laenusaaja valitud kindlustusandjast ja kindlustustingimustest ega ole seetõttu laenuandjale teada.

Laenusaaja tasub tagatiste seadmiseks vajaliku riigilõivu ja notari tasu, mille lõplik suurus ei ole laenuandjale teada.

Laenusaaja tasub tagatisvara hindamise tasu, mille suurus sõltub kinnisvarahindajast ega ole seetõttu laenuandjale teada.

See veebileht kasutab küpsiseid. Mõned neist aitavad kaasa veebisaidi funktsionaalsusele ning mõned koguvad informatsiooni lehekülje kasutamise kohta, aidates meil oma veebisaiti täiendada ning kasutajasõbralikumaks muuta. Tutvu meie privaatsuspoliitikaga siin.